Warsztaty

Warsztaty dla nauczycieli "Aktywizowanie ucznia do racjonalnego zarządzania zasobami"
  Termin Miasto Miejsce warsztatów
  11.12.2018 Chrzanów Publiczne Gimnazjum nr 1 w Chrzanowie ul. Zielona 15, 32-500 Chrzanów
  12.12.2018 Nowy Targ Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Nowym Targu Pl. Evry 3 34-400 Nowy Targ
  13.12.2018 Kielce Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Marszłaka Piłsudskiego 42, 25-431 Kielce
  13.12.2018 Bochnia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Oracka 6, 32-700 Bochnia
  05.01.2019 Łódź Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Nauczycieli ul. Wólczańska 202, 90-531 Łódź
  19.12.2018 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 40 ul. Rozewska 33, 81-055 Gdynia
  04.01.2019 Sokółka Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce ul. Grodzieńska 43, 16-100 Sokółka
  04.01.2019 Warszawa Zespół Szkół nr 21 w Warszawie ul. Saska 78, 03-914 Warszawa
  05.01.2019 Łomża Belfort sp. Z o.o. ul. Stawiskowa 32, 18-421 Piatnica
  08.01.2019 Kikół Szkoła podstawowa w Kikole ul. Targowa 6, 87-620 Kikół
  08.01.2019 Częstochowa Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Księżycowa 6, 42-211 Częstochowa
  09.01.2019 Przemyśl Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli ul. Kraszewskiego 7a, 37-700 Przemyśl
  10.01.2019 Częstochowa Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Księżycowa 6, 42-211 Częstochowa
  11.01.2019 Warszawa Zespół Szkół nr 21 w Warszawie ul. Saska 78, 03-914 Warszawa
  12.01.2019 Ostrołęka Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Piłsudskiego 38, 07-410 Ostrołęka
  12.01.2019 Szczecin NBP Oddział okręgowy w Szczecinie ul. Starzyńskiego 1, 70-506 Szczecin
  14.01.2019 Wodzisław Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich ul. Radlińska 52, 44-286 Wodzisław Śl.
  16.01.2019 Dębica Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II ul. Rzeszowska 78, 39-200 Dębica
  16.01.2019 Elbląg Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ul. Wojska Polskiego 1, 82-300 Elbląg
  16.01.2019 Malbork Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy ul. Jagiellońska 94, 82-200 Malbork
  17.01.2019 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 8 ul. Orłowska 27/33, 81-522 Gdynia
  17.01.2019 Przemyśl Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli ul. Kraszewskiego 7a 37-700 Przemyśl
  18.01.2019 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 8 ul. Orłowska 27/33, 81-522 Gdynia
  15.01.2019 Łódź Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Nauczycieli ul. Wólczańska 202, 90-531 Łódź
  21.01.2019 Bytom Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego ul. Tarnogórska 2, 41-902 Bytom
  26.01.2019 Szczecin NBP Oddział okręgowy w Szczecinie ul. Starzyńskiego 1, 70-506 Szczecin
  22.01.2019 Koszalin VI Liceum Ogólnokształcące ul. St. Dąbka 1, 75-354 Koszalin
  23.01.2019 Starogard Gdański Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 im. M. Kopernika Al. Jana Pawła II 10, 83-200 Starogard Gdański
  23.01.2019 Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20 ul. Karpnicka 2, 54-06 Wrocław
  25.01.2019 Zabrze Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 ul. Marszałka Piłsudskiego 29, 41-800 Zabrze
  25.01.2019 Koszalin VI Liceum Ogólnokształcące ul. St. Dąbka 1, 75-354 Koszalin
  30.01.2019 Konin Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin
  30.01.2019 Brusy Gastronomia M.Gierszewska ul. 2-go lutego 18, 89-632 Brusy
  01.02.2019 Brusy Gastronomia M.Gierszewska ul. 2-go lutego 18, 89-632 Brusy
  04.02.2019 Katowice Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM ul. Wyszyńskiego 7, 40-132 Katowice
  04.02.2019 Brusy Gastronomia M.Gierszewska ul. 2-go lutego 18, 89-632 Brusy
  04.02.2019 Gliwice Gimnazjum nr 11 ul. Syriusza 30, 44-117 Gliwice
  05.02.2019 Katowice Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM ul. Wyszyńskiego 7, 40-132 Katowice
  05.02.2019 Koło Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin
  06.02.2019 Bydgoszcz Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli ul. Jagiellońska 9, 85-067 Bydgoszcz
  06.02.2019 Kielce Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Marszałka J. Piłsudskiego 42, 25-431 Kielce
  06.02.2019 Ożarów Zespół Szkół Ogólnokształcących ul. Osiedle Wzgórze 54, 27-530 Ożarów
  07.02.2019 Iława Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Handlowe Wanda Rolkiewicz Wikielec 27A, 14-200 Iława
  07.02.2019 Mogilno Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna ul. Benedyktyńska 3, 88-300 Mogilno
  07.02.2019 Brusy Gastronomia M.Gierszewska ul. 2-go Lutego 18, 89-632 Brusy
  07.02.2019 Truskolasy Szkoła Podstawowa ul. Szkolna 3, 42-134 Truskolasy
  09.02.2019 Ostrów Wlkp. Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Krotoszyńska 171, 63-400 Ostrów WLkp.
  11.02.2019 Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 20 ul. Karpnicka 2, 54-06 Wrocław
  11.02.2019 Słupca Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie ul. Sosnowa 14, 62-510 Konin
  11.02.2019 Ełk Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ul. Sikorskiego 5a, 19-300 Ełk
  12.02.2019 Tarnów Ośrodek doskonalenia Nauczycieli ul. Nowy Świat 30, 33-100 Tarnów
  12.02.2019 Kielce Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Marszałka J. Piłsudskiego 42, 25-431 Kielce
  13.02.2019 Ostróda ZM Volley Ostróda ul. Mickiewicza 32, 14-100 Ostróda
  13.02.2019 Opole Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ul. Powstańców Śląskich 19, 45-086 Opole
  13.02.2019 Pińczów Szkoła Podstawowa nr 2 ul.Siedem Źródeł 7, 28-400 Pińczów
  13.02.2019 Ełk Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ul. Sikorskiego 5a, 19-300 Ełk
  16.02.2019 Odolanów Zespół Szkół w Odolanowie Al. Jana Pawłla II 1, 63-430 Odolanów
  16.02.2019 Kielce Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Marszałka J. Piłsudskiego 42, 25-431 Kielce
  18.02.2019 Płock Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Gałczyńskiego 26, 09-400 Płock
  18.02.2019 Poznań Zespół Szkół Komunikacji um. H. Cegielskiego ul. Fredry 13, 61-701 Poznań
  18.02.2019 Nakło Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle os. Wł. Łokietka 15, 89-100 Nakło n. Notecią
  18.02.2019 Elbląg Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ul. Wojska Polskiego 1, 82-300 Elbląg
  19.02.2019 Poznań Zespół Szkół Komunikacji um. H. Cegielskiego ul. Fredry 13, 61-701 Poznań
  19.02.2019 Ciechanów Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Sienkiewicza 33, 06-400 Ciechanów
  20.02.2019 Zielona Góra V Liceum Ogólnokształcące ul. Zachodnia 63, 65-552 Zielona Góra
  21.02.2019 Olesno Zespół Szkół w Oleśnie ul. Sądowa 2, 46-300 Olesno
  22.02.2019 Zielona Góra V Liceum Ogólnokształcące ul. Zachodnia 63, 65-552 Zielona Góra
  26.02.2019 Kraków Politechnika Krakowska ul. Warszawska 24, 32-155 Kraków / Sucha Beskidzka
  26.02.2019 Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące ul. Upalna 26, 15-668 Białystok
  26.02.2019 Szczecin NBP Oddział okręgowy w Szczecinie ul. Starzyńskiego 1, 70-506 Szczecin
  27.02.2019 Kluczbork Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ul. Byczyńska 7, 46-200 Kluczbork
  27.02.2019 Katowice Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM ul. Wyszyńskiego 7, 40-132 Katowice
  28.02.2019 Katowice Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM ul. Wyszyńskiego 7, 40-132 Katowice
  28.02.2019 Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące ul. Upalna 26, 15-668 Białystok
  28.02.2019 Lubartów Pracownia Plastyczna Art.-Chata ul. 3-ego Maja 11, 21-100 Lubartów
  28.02.2019 Werbkowice Zespół Szkół ul. Jana Pawła II 17, 22-550 Werbkowice
  28.02.2019 Brzeg Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. T. Kościuszki ul. Poprzeczna 1, 49-300 Brzeg
  01.03.2019 Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące ul. Upalna 26, 15-668 Białystok
  01.03.2019 Lubartów Pracownia Plastyczna Art.-Chata ul. 3-ego Maja 11, 21-100 Lubartów
  02.03.2019 Białystok XIV Liceum Ogólnokształcące ul. Upalna 26, 15-668 Białystok