Uczestnicy

lubelskie

# miejscowość nazwa
1 Adamów Gimnazjum w Adamowie
2 Batorz Publiczna Szkoła Podstawowa im Marcina Borelowskiego - Lelewela
3 Bełżyce SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
4 Borowa Szkoła Podstawowa w Borowej
5 Chełm Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 im. ks. St. Staszica w Chełmie
6 Czemierniki Publiczne Gimnazjum im. hm. M. S. Lisowskiego w Czemiernikach
7 Czerniejów Szkoła Podstawowa w Czerniejowie
8 Dęblin Szkoła Podstawowa Nr 4
9 Dorohusk Szkoła Podstawowa
10 Dratów SZKOŁA PODSTAWOWA W DRATOWIE
11 Dubienka Szkoła Podstawowa w Dubience
12 Fajsławice SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH W FAJSŁAWICACH
13 Gdeszyn Publiczna Szkoła Podstawowa im, Bł. Ks. Z. Pisarskiego w Gdeszynie
14 Goraj Zespół Szkół w Goraju
15 Hrubieszów GIMNAZJUM NR 1
16 Izbica Zespół Szkół w Izbicy
17 Izbica Gimnazjum w Izbicy
18 Kalinowice Szkoła Podstawowa w Kalinowicach
19 Kamionka Zespół Szkół w Kamionce im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego
20 Krasne Szkoła Podstawowa w Krasnem
21 Krasnystaw Gimnazjum Nr 4
22 Krynka Gimnazjum w Krynce
23 Krzywda Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Krzywdzie
24 Księżpol Gimnazjum w Księżpolu
25 Lubartów Gimnazjum nr 1
26 Lubartów Szkoła Podstawowa nr 3
27 Lubartów Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego
28 Lubartów Gimnazjum nr 2
29 Lublin Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie
30 Lublin Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi w Lublinie
31 Lublin Zespół Szkół nr 7 w Lublinie
32 Lublin Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie
33 Lublin Międzynarodowa Szkoła Podstawowa "Paderewski"
34 Lublin Szkoła Podstwowa nr 17
35 Lublin Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego
36 Lublin Szkoła Podstawowa Nr 54 w Lublinie
37 Lublin Zespół Szkół Specjalnych przy Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie
38 Lublin Zespół Szkół nr 12 w Lublinie
39 Lublin Gimnazjum nr 27 w Lublinie
40 Lublin Szkoła Podstawowa nr 16 im. F.Chopina w Lublinie
41 Lublin Gimnazjum nr 7 im. Jana Kochanowskiego w Lublinie
42 Lublin Społeczna Szkoła Podstawowa
43 Lublin Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego
44 Miączyn Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie
45 Mircze Gimnazjum im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Mirczu
46 Nałęczów Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
47 Nieledew Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nieledwi
48 Ostrów Lubelski Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim
49 Ostrówek Gimnazjum w Ostrówku
50 Piszczac ZPO Szkoła Podstawowa im.Kornela Makuszyńskiego w Piszczacu
51 Puławy Szkoła Podstawowa Nr 3 w Puławach
52 Puławy Publiczne Gimnazjum nr 1 w Puławach
53 Puławy Publiczne Gimnazjum nr 3 w Puławach
54 Puławy Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Puławach
55 Radzyń Podlaski Szkoła Podstawowa nr 2
56 Radzyń Podlaski Gimnazjum Nr 2 w Radzyniu Podlaskim
57 Siedliszcze Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Siedliszczu
58 Skierbieszów Szkoła Podstawowa im. Ignacego Mościckiego w Skierbieszowie
59 Skrobów Szkoła Podstawowa im. 27 WDP AK w Skrobowie
60 Skrobów Gimnazjum w Skrobowie
61 Sobieszczany Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sobieszczanach
62 Spiczyn Gimnazjum w Spiczynie im. Jana Pawła II
63 Stary Uścimów ZESPÓŁ SZKÓŁ W UŚCIMOWIE
64 Stary Zamość Publiczne Gimnazjum im. Jana Zamoyskiego w Starym Zamościu
65 Trzebieszów Drugi Publiczne Gimnazjum
66 Trzeszczany Pierwsze Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
67 Urzędów Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie
68 Werbkowice Szkoła Podstawowa w Werbkowicach
69 Werbkowice Gimnazjum w Werbkowicach
70 Werbkowice Zespół Szkół w Werbkowicach
71 Wilkołaz Pierwszy Szkoła Podstawowa w Wilkołazie
72 Wólka Rokicka Szkoła Podstawowa imienia Bolesława Prusa
73 Zamość Gimnazjum Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
74 Zamość Szkoła Podstawowa Nr 9 w Zamościu
75 Zamość I Społeczna Szkoła Podstawowa
76 Zamość Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu
77 Zamość Gimnazjum Nr 8 Specjalne
78 Zubowice Publiczne Gimnazjum w Zubowicach
79 Łęczna Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej
80 Łucka Gimnazjum w Łucce
81 Łuków Gimnazjum Rzemieślnicze Nr 1