Uczestnicy

pomorskie

# miejscowość nazwa
1 Banino Szkoła Podstawowa im.ks.prałata Józefa Bigusa
2 Bobowo Publiczne Gimnazjum
3 Borkowo Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkowie
4 Borzechowo Publiczna Szkoła Podstawowa im.O.Flawiana Słomińskiego w Borzechowie
5 Brusy Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Brusach
6 Brusy Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
7 Brusy Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
8 Brusy Gimnazjum w Brusach
9 Brusy Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brusach
10 Bytonia Publiczna Szkoła Podstawowa w Bytoni
11 Cedry Małe Gimnazjum
12 Cedry Małe Szkoła Podstawowa
13 Charzykowy Zespół Szkół w Charzykowach Gimnazjum w Charzykowach
14 Charzykowy Zespół Szkół w Charzykowach Szkoła Podstawowa w Charzykowach
15 Chojnice Szkoła Podstawowa Nr 5 im. J.H.Derdowskiego
16 Chojnice Gimnazjum Specjalne
17 Chojnice Gimnazjum Nr 3
18 Chojnice Gimnazjum Nr 2
19 Chojnice Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J.Rydzkowskiego
20 Chojnice Szkoła Podstawowa nr 8 w Chojnicach
21 Czapiewice Szkoła Podstawowa w Czapiewicach
22 Czarna Woda Gimnazjum Publiczne w Czarnej Wodzie
23 Czarne Gimnazjum
24 Czersk Gimnazjum
25 Czersk Gimnazjum Specjalne
26 Czersk Szkoła Podstawowa Sportowa nr 2
27 Czyczkowy Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach
28 Człuchów Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Człuchowie
29 Debrzno Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Debrznie
30 Debrzno Gimnazjum Nr 2 w Debrznie
31 Debrzno Gimnazjum w Debrznie
32 Dziemiany Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszynskiego w Dziemianach
33 Gdańsk Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Gdańsku
34 Gdańsk Gimnazjum Nr 3 w Gdańsku
35 Gdańsk Gimnazjum Nr 28
36 Gdańsk Gimnazjum Nr 25
37 Gdańsk Niepubliczna Szkoła Podstawowa
38 Gdańsk Gimnazjum nr 30
39 Gdańsk GIMNAZJUM NR 10 W GDAŃSKU
40 Gdańsk GIMNAZJUM SPORTOWE NR 24
41 Gdańsk GDAŃSKIE AUTONOMICZNE GIMNAZJUM
42 Gdańsk Gimnazjum nr 17
43 Gdańsk Thinking Zone – Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące
44 Gdańsk Gimnazjum Nr 18
45 Gdańsk Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Gdańsku
46 Gdańsk Szkoła Podstawowa 28
47 Gdańsk Szkoła Podstawowa Nr 16
48 Gdańsk Gimnazjum nr 20 im. Hanzy
49 Gdańsk GIMNAZJUM NR 8
50 Gdańsk Gimnazjum Specjalne Nr 36
51 Gdańsk GIMNAZJUM NR 15 Z KLASAMI SPORTOWYMI
52 Gdańsk Technikum Nr 5
53 Gdańsk Szkoła Podstawowa Nr 81 w Gdańsku
54 Gdańsk PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA OLIMPIJCZYK W GDAŃSKU Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI
55 Gdańsk Gimnazjum nr 29
56 Gdańsk Gimnazjum nr 16
57 Gdańsk Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
58 Gdańsk GIMNAZJUM NR 7
59 Gdańsk Gimnazjum nr 45 dla Dorosłych
60 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni
61 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 12
62 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 37
63 Gdynia Zespół Szkół nr 5
64 Gdynia Gimnazjum Nr 15 w Gdyni
65 Gdynia V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GDYNI
66 Gdynia Gimnazjum nr 17
67 Gdynia ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 13
68 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 26
69 Gdynia Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
70 Gdynia IX Liceum Ogólnokształcące
71 Gdynia Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1
72 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 44
73 Gdynia Gimnazjum nr 7
74 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni
75 GDYNIA Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3
76 Gdynia GIMNAZJUM NR 2 W GDYNIA
77 Gdynia Gimnazjum nr 28
78 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 8
79 Gdynia Gimnazjum nr 5
80 Gdynia GIMNAZJUM NR 19
81 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 6
82 Gdynia I AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
83 Gdynia Gimnazjum Nr 3
84 Gdynia X Liceum Ogólnokształcące
85 Gdynia Gimnazjum nr 4
86 Gdynia Gimnazjum nr 1
87 Gdynia Gimnazjum nr 14
88 Gdynia GIMNAZJUM NR 18
89 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 33
90 Gdynia Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących
91 Gdynia Gimnazjum nr 12
92 Gdynia Gimnazjum Nr 10
93 Gdynia Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
94 Gdynia Gimnazjum nr 8
95 Gdynia Gimnazjum Nr 25 Dla Niedosłyszących
96 Gdynia Szkoła Podstawowa Nr 40 w Gdyni
97 Gniew Gimnazjum
98 Goręczyno Zespół Szkoł w Goręczynie
99 Grzybno SZKOŁA PODSTAWOWA W GRZYBNIE
100 Karsin Szkoła Podstawowa im. Wincentego Rogali
101 Karsin Gimnazjum Publiczne im. Rozalii Narloch
102 Kiełpino Szkoła Podstawowa
103 Kleszczewo Kościerskie Publiczna Szkoła Podstawowa
104 Koczała Zespół Kształcenia i Wychowania w Koczale
105 Koczała Publiczne Gimnazjum im. Alfonsa Zabłońskiego
106 Kokoszkowy Publiczne Gimnazjum
107 Koleczkowo Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Kaszubskich
108 Koleczkowo Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Kaszubskich
109 Konarzyny Gimnazjum
110 Kończewice Szkoła Podstawowa w Kończewicach
111 Korzeniewo Szkoła Podstawowa w Korzeniewie
112 Kościerzyna Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Kościerzynie
113 Kosobudy Szkoła Podstawowa w Kosobudach
114 Kołoząb Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kołozębiu
115 Kwidzyn Społeczne Liceum Ogólnokształcące
116 Kwidzyn Społeczne Gimnazjum
117 Kwidzyn Gimnazjum nr 2
118 Kwidzyn Gimnazjum nr 3
119 Kłodawa Szkoła Podstawowa w Kłodawie
120 Lębork Gimnazjum nr 1
121 Leśniewo Szkoła Podstawowa w Leśniewie
122 Leśno Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Leśnie
123 Licze Gimnazjum w Liczu
124 Lipusz Gimnazjum
125 Lubichowo Publiczne Gimnazjum im.ks.kard.St.Wyszyńskiego w Lubichowie
126 Lubnia SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TAJNEJ ORGANIZACJI WOJSKOWEJ "GRYF POMORSKI" W LUBNI
127 Lubnia Gimnazjum w Lubni
128 Malbork Szkoła Podstawowa nr 2
129 Malbork Gimnazjum Specjalne Nr 4
130 Malbork Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4
131 Malbork Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Malborku
132 Malbork Szkoła Podstawowa Nr 10 Specjalna w zespole
133 Malbork Szkoła Podstawowa nr 3
134 Malbork Szkoła Podstawowa nr 6 w Malborku
135 Malbork I liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza
136 Malbork II Liceum Ogólnokształcące w Malborku
137 Malbork Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 1 w Malborku
138 Malbork Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Malborku
139 Malbork Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1
140 Malbork Szkoła Podstawowa w Gminie Malbork z oddziałem przedszkolnym
141 Mała Słońca Szkoła Podstawowa w Małej Słońcy
142 Męcikał Szkoła Podstawowa w Męcikale
143 Mikołajki Pomorskie Zesspół Szkół Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich
144 Mosty Gimnazjum w Mostach
145 Mosty Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina w Mostach
146 Nebrowo Wielkie Szkoła Podstawowa w Nebrowie Wielkim
147 Nowa Cerkiew Gimnazjum w Nowej Cerkwi
148 Nowy Staw Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie
149 Pączewo Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie
150 Pawłowo Szkoła Podstawowa im.Wandy Chotomskiej w Pawłowie
151 Pogórze Szkoła Podstawowa w Pogórzu
152 Prabuty Gimnazjum Prabuty
153 Pruszcz Gdański Gimn.nr 4
154 Pruszcz Gdański LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1
155 Pruszcz Gdański Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki
156 Pruszcz Gdański GIMNAZJUM NR 1
157 Przechlewo Publiczne Gimnazjum w Przechlewie
158 Przechlewo Zespół Szkół w Przechlewie
159 Przejazdowo PUBLICZNE GIMNAZJUM W PRZEJAZDOWIE
160 Przodkowo Zasadnicza Szkoła Zawodowa
161 Pszczółki Publiczne Gimnazjum w Pszczółkach
162 Reda Gimnazjum Nr 2
163 Rodowo Gimnazjum Rodowo
164 Rumia Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka
165 Rychnowy Gimnazjum Gminne w Rychnowach
166 Ryjewo Gimnazjum
167 Rytel Zespół Szkół Gimnazjum w Rytlu
168 Sadlinki Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Sadlinkach
169 Silno Szkoła Podstawowa w Silnie
170 Skarszewy Gimnazjum w Skarszewach
171 Skórcz Zespół Szkół Publicznych w Skórczu
172 Somonino Zespół Szkół w Somoninie
173 Sopot Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2
174 Sopot Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1
175 Starogard Gdański Zespół Szkół Katolickich w Starogardzie Gdańskim
176 Starogard Gdański Publiczne Gimnazjum nr 3
177 Starogard Gdański PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
178 Starogard Gdański Publiczne Katolickie Gimnazjum w Starogardzie Gdańskim
179 Starogard Gdański Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika
180 Starogard Gdański Publiczne Gimnazjum Nr 2
181 Starogard Gdański PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
182 Starogard Gdański Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
183 Strzepcz Ośrodek Edukacji Kaszubskiej Szkoła Podstawowa na Głodnicy
184 Swornegacie GIMNAZJUM Zespół Szkół w Swornegaciach
185 Szlachta Publiczne Gimnazjum
186 Szropy Szkoła Podstawowa im. Feliksa Łoyki
187 Sztum Szkoła Podstawowa Nr 2
188 Sztum Szkoła Podstawowa nr 1
189 Sztutowo Gimnazjum w Sztutowie
190 Słupsk Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Słupsku
191 Tczew SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12
192 Tczew Szkoła Podstawowa nr 4 w Tczewie
193 Tczew Szkoła Podstawowa nr 11
194 Ustka Szkoła Podstawowa nr 3 w Ustce im. gen. Mariusza Zaruskiego
195 Ustka Społeczne Gimnazjum Usteckiego Towarzystwa Oświatowego w Ustce
196 Wejherowo Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
197 Wejherowo Szkoła Podstawowa nr 11
198 Wejherowo Gimnazjum nr 3
199 Wejherowo POWIATOWY ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO
200 Wejherowo Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
201 Wejherowo GIMNAZJUM NR 5
202 Wiele Szkoła Podstawowa im. Wicka Rogali
203 Wielki Podleś Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Wielkim Podlesiu
204 Wielkie Chełmy Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach
205 Wierzchowo-Dworzec Gimnazjum
206 Zalesie Szkoła Podstawowa w Zalesiu
207 Żukowo Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie
208 Łąg Gimnazjum w Łęgu
209 Łebunia Szkoła Podstawowa w Łebuni
210 Łęgowo Gimnazjum w Łęgowie