Uczestnicy

pomorskie

# miejscowość nazwa
1 Banino Szkoła Podstawowa im.ks.prałata Józefa Bigusa
2 Bobowo Publiczne Gimnazjum
3 Borkowo Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borkowie
4 Borzechowo Publiczna Szkoła Podstawowa im.O.Flawiana Słomińskiego w Borzechowie
5 Brusy Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brusach
6 Brusy Gimnazjum w Brusach
7 Brusy Szkoła Podstawowa Nr 2 w Brusach
8 Bytonia Publiczna Szkoła Podstawowa w Bytoni
9 Cedry Małe Gimnazjum
10 Cedry Małe Szkoła Podstawowa
11 Charzykowy Zespół Szkół w Charzykowach Gimnazjum w Charzykowach
12 Charzykowy Zespół Szkół w Charzykowach Szkoła Podstawowa w Charzykowach
13 Chojnice Gimnazjum Nr 2
14 Chojnice Szkoła Podstawowa Nr 5 im. J.H.Derdowskiego
15 Chojnice Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J.Rydzkowskiego
16 Chojnice Szkoła Podstawowa nr 8 w Chojnicach
17 Chojnice Gimnazjum Specjalne
18 Chojnice Gimnazjum Nr 3
19 Czapiewice Szkoła Podstawowa w Czapiewicach
20 Czarna Woda Gimnazjum Publiczne w Czarnej Wodzie
21 Czarne Gimnazjum
22 Czersk Gimnazjum Specjalne
23 Czersk Szkoła Podstawowa Sportowa nr 2
24 Czersk Gimnazjum
25 Czyczkowy Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Józefa Jankowskiego w Czyczkowach
26 Człuchów Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Człuchowie
27 Debrzno Gimnazjum Nr 2 w Debrznie
28 Debrzno Gimnazjum w Debrznie
29 Debrzno Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Debrznie
30 Dziemiany Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszynskiego w Dziemianach
31 Gdańsk GIMNAZJUM SPORTOWE NR 24
32 Gdańsk Gimnazjum Nr 3 w Gdańsku
33 Gdańsk Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Gdańsku
34 Gdańsk Gimnazjum nr 17
35 Gdańsk GIMNAZJUM NR 15 Z KLASAMI SPORTOWYMI
36 Gdańsk Gimnazjum nr 45 dla Dorosłych
37 Gdańsk Gimnazjum nr 30
38 Gdańsk Szkoła Podstawowa Nr 81 w Gdańsku
39 Gdańsk GIMNAZJUM NR 7
40 Gdańsk Gimnazjum Nr 28
41 Gdańsk Gimnazjum Nr 25
42 Gdańsk Gimnazjum nr 20 im. Hanzy
43 Gdańsk Gimnazjum nr 29
44 Gdańsk GDAŃSKIE AUTONOMICZNE GIMNAZJUM
45 Gdańsk Gimnazjum nr 16
46 Gdańsk Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Gdańsku
47 Gdańsk GIMNAZJUM NR 10 W GDAŃSKU
48 Gdańsk Szkoła Podstawowa Nr 16
49 Gdańsk Gimnazjum Specjalne Nr 36
50 Gdańsk GIMNAZJUM NR 8
51 Gdańsk Gimnazjum Nr 18
52 Gdańsk Niepubliczna Szkoła Podstawowa
53 Gdynia GIMNAZJUM NR 19
54 Gdynia Gimnazjum nr 5
55 Gdynia Szkoła Podstawowa Nr 40 w Gdyni
56 Gdynia GIMNAZJUM NR 18
57 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 37
58 Gdynia GIMNAZJUM NR 2 W GDYNIA
59 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni
60 Gdynia Gimnazjum nr 17
61 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 6
62 Gdynia ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 13
63 Gdynia Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1
64 Gdynia Gimnazjum nr 14
65 Gdynia Gimnazjum Nr 15 w Gdyni
66 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 8
67 Gdynia V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GDYNI
68 Gdynia Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
69 Gdynia X Liceum Ogólnokształcące
70 Gdynia Gimnazjum Nr 10
71 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 12
72 Gdynia Gimnazjum nr 1
73 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 26
74 Gdynia Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących
75 Gdynia Gimnazjum Nr 25 Dla Niedosłyszących
76 Gdynia Gimnazjum nr 28
77 Gdynia Gimnazjum Nr 3
78 Gdynia Gimnazjum nr 4
79 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 33
80 Gdynia Gimnazjum nr 8
81 Gdynia IX Liceum Ogólnokształcące
82 Gdynia Zespół Szkół nr 5
83 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 44
84 Gdynia Gimnazjum nr 7
85 Gdynia Gimnazjum nr 12
86 Gdynia I AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
87 Gniew Gimnazjum
88 Goręczyno Zespół Szkoł w Goręczynie
89 Grzybno SZKOŁA PODSTAWOWA W GRZYBNIE
90 Karsin Szkoła Podstawowa im. Wincentego Rogali
91 Karsin Gimnazjum Publiczne im. Rozalii Narloch
92 Kiełpino Szkoła Podstawowa
93 Kleszczewo Kościerskie Publiczna Szkoła Podstawowa
94 Koczała Publiczne Gimnazjum im. Alfonsa Zabłońskiego
95 Koczała Zespół Kształcenia i Wychowania w Koczale
96 Kokoszkowy Publiczne Gimnazjum
97 Koleczkowo Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Kaszubskich
98 Koleczkowo Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Kaszubskich
99 Konarzyny Gimnazjum
100 Korzeniewo Szkoła Podstawowa w Korzeniewie
101 Kościerzyna Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Kościerzynie
102 Kosobudy Szkoła Podstawowa w Kosobudach
103 Kwidzyn Gimnazjum nr 3
104 Kwidzyn Społeczne Liceum Ogólnokształcące
105 Kwidzyn Społeczne Gimnazjum
106 Kwidzyn Gimnazjum nr 2
107 Kłodawa Szkoła Podstawowa w Kłodawie
108 Lębork Gimnazjum nr 1
109 Leśniewo Szkoła Podstawowa w Leśniewie
110 Leśno Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Leśnie
111 Licze Gimnazjum w Liczu
112 Lipusz Gimnazjum
113 Lubichowo Publiczne Gimnazjum im.ks.kard.St.Wyszyńskiego w Lubichowie
114 Lubnia Gimnazjum w Lubni
115 Lubnia SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TAJNEJ ORGANIZACJI WOJSKOWEJ "GRYF POMORSKI" W LUBNI
116 Malbork I liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza
117 Malbork Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Malborku
118 Malbork Szkoła Podstawowa nr 6 w Malborku
119 Malbork Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1
120 Malbork Gimnazjum Specjalne Nr 4
121 Malbork Szkoła Podstawowa nr 2
122 Malbork Szkoła Podstawowa w Gminie Malbork z oddziałem przedszkolnym
123 Malbork Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Malborku
124 Malbork Szkoła Podstawowa nr 3
125 Mała Słońca Szkoła Podstawowa w Małej Słońcy
126 Męcikał Szkoła Podstawowa w Męcikale
127 Mikołajki Pomorskie Zesspół Szkół Szkoła Podstawowa w Mikołajkach Pomorskich
128 Mosty Szkoła Podstawowa im. Piotra Dunina w Mostach
129 Mosty Gimnazjum w Mostach
130 Nebrowo Wielkie Szkoła Podstawowa w Nebrowie Wielkim
131 Nowa Cerkiew Gimnazjum w Nowej Cerkwi
132 Nowy Staw Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie
133 Pączewo Publiczna Szkoła Podstawowa w Pączewie
134 Pawłowo Szkoła Podstawowa im.Wandy Chotomskiej w Pawłowie
135 Pogórze Szkoła Podstawowa w Pogórzu
136 Prabuty Gimnazjum Prabuty
137 Pruszcz Gdański Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki
138 Pruszcz Gdański GIMNAZJUM NR 1
139 Pruszcz Gdański Gimn.nr 4
140 Przechlewo Zespół Szkół w Przechlewie
141 Przechlewo Publiczne Gimnazjum w Przechlewie
142 Przejazdowo PUBLICZNE GIMNAZJUM W PRZEJAZDOWIE
143 Pszczółki Publiczne Gimnazjum w Pszczółkach
144 Reda Gimnazjum Nr 2
145 Rodowo Gimnazjum Rodowo
146 Rumia Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka
147 Rychnowy Gimnazjum Gminne w Rychnowach
148 Ryjewo Gimnazjum
149 Rytel Zespół Szkół Gimnazjum w Rytlu
150 Sadlinki Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Sadlinkach
151 Silno Szkoła Podstawowa w Silnie
152 Skarszewy Gimnazjum w Skarszewach
153 Skórcz Zespół Szkół Publicznych w Skórczu
154 Somonino Zespół Szkół w Somoninie
155 Sopot Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2
156 Sopot Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1
157 Starogard Gdański Publiczne Katolickie Gimnazjum w Starogardzie Gdańskim
158 Starogard Gdański Publiczne Gimnazjum Nr 2
159 Starogard Gdański PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 4
160 Starogard Gdański Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika
161 Starogard Gdański Zespół Szkół Katolickich w Starogardzie Gdańskim
162 Starogard Gdański Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
163 Starogard Gdański PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
164 Starogard Gdański Publiczne Gimnazjum nr 3
165 Strzepcz Ośrodek Edukacji Kaszubskiej Szkoła Podstawowa na Głodnicy
166 Swornegacie GIMNAZJUM Zespół Szkół w Swornegaciach
167 Szlachta Publiczne Gimnazjum
168 Sztum Szkoła Podstawowa nr 1
169 Sztum Szkoła Podstawowa Nr 2
170 Sztutowo Gimnazjum w Sztutowie
171 Słupsk Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Słupsku
172 Tczew Szkoła Podstawowa nr 4 w Tczewie
173 Tczew SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12
174 Ustka Społeczne Gimnazjum Usteckiego Towarzystwa Oświatowego w Ustce
175 Wejherowo Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
176 Wejherowo Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie
177 Wejherowo GIMNAZJUM NR 5
178 Wejherowo POWIATOWY ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO
179 Wejherowo Gimnazjum nr 3
180 Wiele Szkoła Podstawowa im. Wicka Rogali
181 Wielki Podleś Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Wielkim Podlesiu
182 Wielkie Chełmy Szkoła Podstawowa im. Stanisława Sikorskiego w Wielkich Chełmach
183 Wierzchowo-Dworzec Gimnazjum
184 Zalesie Szkoła Podstawowa w Zalesiu
185 Żukowo Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie
186 Łąg Gimnazjum w Łęgu
187 Łebunia Szkoła Podstawowa w Łebuni
188 Łęgowo Gimnazjum w Łęgowie