Uczestnicy

wielkopolskie

# miejscowość nazwa
1 Baranowo Gimnazjum w Baranowie
2 Biała Panieńska Szkoła Podstawowa im.Kornela Makuszyńskiego w Białej Panieńskiej
3 Bogdaj Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju
4 Bolechowo Gimnazjum im. Kazimierza Górskiego w Bolechowie
5 Bolechowo Szkoła Podstwowa im.H.CH.Andersena w Bolechowie
6 Brdów Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
7 Broniszewice Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Broniszewicach
8 Budzisław Kościelny Zespół Szkolno - Przedszkolny, Szkoła Podstawowa
9 Budzisław Kościelny Gimnazjum im. Przyrodników Polskich w Budzisławiu Kościelnym
10 Buk Szkoła Podstawowa im.Bohaterów Bukowskich w Buku
11 Bylice-Kolonia SZKOŁA PODSTAWOWA W BYLICACH- KOLONII
12 Chludowo Zespół Szkół im. o. M. Żelazka w Chludowie - Gimnazjum
13 Chludowo Zespół Szkół im. O. M. Żelazka w Chludowie
14 Cieszyn Szkoła Podstawowa w Cieszynie
15 Czerniejewo Szkoła Podstawowa w Czerniejewie
16 Dąbie SZKOŁA PODSTAWOWA im. Jana Pawła II w Dąbiu
17 Dąbie Gimnazjum w Dąbiu
18 Dobrzyca Gimnazjum im. Stanisława Mikołajczyka w Dobrzycy
19 Drzewce Szkoła Podstawowa w Drzewcach
20 Giecz Gimnazjum im mjr Henryka Sucharskiego w Gieczu
21 Gizałki Zespół Szkół w Gizałkach Gimnazjum im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach
22 Gniezno Gimnazjum nr 3 w Gnieźnie
23 Gniezno Szkoła Podstawowa nr 5
24 Golina Gimnazjum im. Mikolaja Kopernika w Golinie
25 Golina Szkoła Podstawowa
26 Gorzyce Wielkie Gimnazjum Publiczne
27 Granowiec Zespół Szkół w Granowcu
28 Grzymiszew Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie
29 Iłówiec Szkoła Podstawowa im. gen.D.Chłapowskiego
30 Kaczki Średnie Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kaczkach Średnich
31 Kalisz Gimnazjumnr 3 im. Polskich Noblistów w Kaliszu
32 Kalisz Gimnazjum nr 7
33 Kalisz GIMNAZJUM NR4 IM. MARII DĄBROWSKIEJ
34 Kazimierz Biskupi Publiczne Gimnazjum
35 Kiszkowo Gimnazjum w Kiszkowie
36 Klęka Szkoła Podstawowa w Klęce
37 Komorniki Gimnazjum w Komornikach
38 Konin Gimnazjum nr 5
39 Konin Szkoła Postawowa Nr 4
40 Konin Szkoła Podstawowa nr 12
41 Konin Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie
42 Konin Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Koninie
43 Konin Szkoła Podstawowa nr 3
44 Konin Gimnazjum nr 6 Szkoła Mistrzostwa Sportowego
45 Konin Gimnazjum nr 7 w Koninie
46 Konin I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
47 Konin Gimnazjum Nr 1
48 Konin Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka
49 Konin Szkoła Podstawowa Nr 1
50 Konin Gimnazjum nr 3
51 Konin Gimnazjum nr 4 w Koninie
52 Kórnik Gimnazjum im.Władysława hr. Zamoyskiego w Kórniku
53 Kościelec Gimnazjum w Zespole Szkół w Kościelcu
54 Kotunia Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kotuni
55 Kowale Pańskie-Kolonia Gimnazjum w Kowalach Pańskich
56 Koło Gimnazjum Specjalne
57 Koło Szkoła Podstawowa
58 Kramsk Publiczne Gimnazjum w Kramsku
59 Krzymów Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Krzymowie
60 Leszno Gimnazjum Nr 1
61 Leszno Zespół Szkół Ekonomicznych
62 Lewków Gimnazjum w Lewkowie
63 Lisiec Wielki Gimnazjum w Liścu Wielkim
64 Luboń Szkola Podstawowa nr 3
65 Luboń Gimnazjum nr 2
66 Murowana Goślina Szkoła Podstawowa nr 1
67 Murowana Goślina Gimnazjum nr1 w Murowanej Goślinie
68 Nądnia Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nądni
69 Nowe Budki Szkoła Podstawowa w Budkach Nowych
70 Odolanów Szkoła Podstawowa im.gen.Kaziemierza Glabisza w Odolanowie
71 Odolanów Zespół Szkół w Odolanowie
72 Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego
73 Ostrów Wielkopolski Publiczne Gimnazjum
74 Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 4
75 Ostrów Wielkopolski Gimnazjum nr 4
76 Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 5
77 Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa Nr 7
78 Ostrowąż Szkoła Podstawowa w Ostrowążu
79 Ostrzeszów Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły
80 Ostrzeszów Gimnazjum nr 1 w Ostrzeszowie
81 Parczew Szkoła Podstawowa w Parczewie
82 Pleszew Gimnazjum Specjalne
83 Pleszew Zespół Placówek Specjalnych w Pleszewie
84 Pogrzybów Gimnazjum w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie
85 Powidz Zespół Szkolno - Przedszkolny
86 Poznań Zespół Szkół Nr 5
87 Poznań Gimnazjum Akademickie Da Vinci przy WSNHiD
88 Poznań Szkoła Podstawowa nr 82
89 Poznań Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2
90 Poznań Gimnazjum nr 60
91 Poznań Szkoła Podstawowa nr 23
92 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów
93 Poznań Gimnazjum Nr 40
94 Poznań Szkoła Podstawowa nr 42
95 Poznań Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów
96 Poznań Gimnazjum nr 42
97 Poznań Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
98 Poznań Gimnazjum nr 64
99 Poznań Gimnazjum nr 22
100 Poznań XV Liceum Ogólnokształcące
101 Poznań Gimnazjum nr 53
102 Poznań Gimnazjum nr 44
103 Poznań Szkoła Podstawowa nr 4
104 Poznań Szkoła Podstawowa nr 77
105 Poznań Szkoła Podstawowa nr 88
106 Poznań Gimnazjum nr 6
107 Poznań Szkoła Podstawowa nr 1
108 Poznań Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14
109 Poznań Gimnazjum nr 56
110 Poznań Miasto Poznań Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 3
111 Poznań Gimnazjum nr 23
112 Poznań Szkoła Podstawowa Nr 71
113 Poznań Szkoła Podstawowa Nr 90
114 Poznań Szkoła Podstawowa nr 50
115 Poznań Gimnazjum nr 12
116 Poznań Szkoła Podstawowa nr 20
117 Poznań Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi
118 Poznań Szkoła Podstawowa nr 83
119 Poznań Szkoła Podstawowa nr 15
120 Poznań Szkoła Podstawowa nr 55
121 Poznań Gimnazjum nr 35
122 Poznań Liceum Akademickie Da Vinci przy Collegium Da Vinci
123 Poznań Zespół Szkół nr 8
124 Przygodzice Szkoła Podstawowa w Przygodzicach
125 Puszczykowo Gimnazjum nr 1 im. ALberta Einsteina
126 Rawicz Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Rawiczu
127 Rososzyca Szkoła Podstawowa w Rososzycy
128 Ruszków Pierwszy SZKOŁA PODSTAWOWA W RUSZKOWIE PIERWSZYM
129 Rychwał Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w Rychwale
130 Siedlec Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Siedlcu
131 Skoki Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skokach
132 Skórzewo Gimnazjum im.Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie
133 Sobótka Gimnazjum Publiczne im. Ludwika Szymoniaka w Sobótce
134 Środa Wielkopolska Gimnazjum Nr 1 w Środzie Wlkp.
135 Stawiszyn Gimnazjum w Stawiszynie
136 Stawiszyn Szkoła Podstawowa w Stawiszynie
137 Stęszew Szkoła Podstawowa
138 Strykowo Gimnazjum w Strykowie
139 Strzałkowo Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzałkowie
140 Swarzędz Zespół Szkół Nr 1
141 Swarzędz Szkoła Podstawowa nr 5
142 Swarzędz Gimnazjum nr 2
143 Sypniewo Publiczne Gimnazjum
144 Szamotuły Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica
145 Słodków Zespół Szkolno - Przedszkolny w Słodkowie
146 Słodków GIMNAZJUM W SŁODKOWIE
147 Słupca Gimnazjum im. M. Kopernika
148 Słupca Szkoła Podstawowa Nr3
149 Słupca Gimnazjum Specjalne w Słupcy
150 Tarnowo Podgórne Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym
151 Trzęśniew Szkoła Podstawowa w Trzęśniewie
152 Turek Gimnazjum Specjalne
153 Turek Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku
154 Turek Gimnazjm nr 1
155 Turek Szkoła Podstawowa
156 Turek Gimnazjum nr 2im.Mikołaja Kopernika wTurku
157 Turek Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy
158 Wąsowo Gimnazjum Publiczne w Wąsowie
159 Wielowieś Szkoła Podstawowa w Wielowsi
160 Witaszyce Szkoła Podstawowa w Witaszycach
161 Wysocko Małe Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wysocku Małym
162 Zagórów Gimnazjum im.Królowej Jadwigi w Zagórowie
163 Zalasewo Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
164 Zalesie Szkoła Podstawowa w Zalesiu
165 Zduny Zespół Szkół w Zdunach Szkoła Podstawowa w Zdunach
166 Zdziechowa Gimnazjum w Zdziechowie
167 Zdziechowa Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Zdziechowie
168 Łuczywno Szkoła Podstawowa w Łuczywnie