Uczestnicy

wielkopolskie

# miejscowość nazwa
1 Baranowo Gimnazjum w Baranowie
2 Bogdaj Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju
3 Bolechowo Szkoła Podstwowa im.H.CH.Andersena w Bolechowie
4 Bolechowo Gimnazjum im. Kazimierza Górskiego w Bolechowie
5 Brdów Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Brdowie
6 Broniszewice Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Broniszewicach
7 Budzisław Kościelny Zespół Szkolno - Przedszkolny, Szkoła Podstawowa
8 Budzisław Kościelny Gimnazjum im. Przyrodników Polskich w Budzisławiu Kościelnym
9 Buk Szkoła Podstawowa im.Bohaterów Bukowskich w Buku
10 Bylice-Kolonia SZKOŁA PODSTAWOWA W BYLICACH- KOLONII
11 Chludowo Zespół Szkół im. o. M. Żelazka w Chludowie - Gimnazjum
12 Chludowo Zespół Szkół im. O. M. Żelazka w Chludowie
13 Cieszyn Szkoła Podstawowa w Cieszynie
14 Czerniejewo Szkoła Podstawowa w Czerniejewie
15 Dąbie Gimnazjum w Dąbiu
16 Dobrzyca Gimnazjum im. Stanisława Mikołajczyka w Dobrzycy
17 Drzewce Szkoła Podstawowa w Drzewcach
18 Giecz Gimnazjum im mjr Henryka Sucharskiego w Gieczu
19 Gizałki Zespół Szkół w Gizałkach Gimnazjum im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach
20 Gniezno Gimnazjum nr 3 w Gnieźnie
21 Gniezno Szkoła Podstawowa nr 5
22 Golina Szkoła Podstawowa
23 Golina Gimnazjum im. Mikolaja Kopernika w Golinie
24 Gorzyce Wielkie Gimnazjum Publiczne
25 Granowiec Zespół Szkół w Granowcu
26 Grzymiszew Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grzymiszewie
27 Iłówiec Szkoła Podstawowa im. gen.D.Chłapowskiego
28 Kaczki Średnie Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kaczkach Średnich
29 Kalisz GIMNAZJUM NR4 IM. MARII DĄBROWSKIEJ
30 Kalisz Gimnazjumnr 3 im. Polskich Noblistów w Kaliszu
31 Kalisz Gimnazjum nr 7
32 Kazimierz Biskupi Publiczne Gimnazjum
33 Kiszkowo Gimnazjum w Kiszkowie
34 Klęka Szkoła Podstawowa w Klęce
35 Komorniki Gimnazjum w Komornikach
36 Konin Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie
37 Konin Gimnazjum nr 4 w Koninie
38 Konin Szkoła Postawowa Nr 4
39 Konin Szkoła Podstawowa nr 12
40 Konin Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie
41 Konin I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
42 Konin Szkoła Podstawowa nr 3
43 Konin Gimnazjum nr 6 Szkoła Mistrzostwa Sportowego
44 Konin Gimnazjum nr 7 w Koninie
45 Konin Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka
46 Konin Szkoła Podstawowa Nr 1
47 Konin Gimnazjum Nr 1
48 Konin Gimnazjum nr 3
49 Kórnik Gimnazjum im.Władysława hr. Zamoyskiego w Kórniku
50 Kościelec Gimnazjum w Zespole Szkół w Kościelcu
51 Kotunia Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kotuni
52 Kowale Pańskie-Kolonia Gimnazjum w Kowalach Pańskich
53 Koło Szkoła Podstawowa
54 Koło Gimnazjum Specjalne
55 Kramsk Publiczne Gimnazjum w Kramsku
56 Krzymów Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Krzymowie
57 Leszno Gimnazjum Nr 1
58 Leszno Zespół Szkół Ekonomicznych
59 Lewków Gimnazjum w Lewkowie
60 Lisiec Wielki Gimnazjum w Liścu Wielkim
61 Luboń Szkola Podstawowa nr 3
62 Luboń Gimnazjum nr 2
63 Murowana Goślina Gimnazjum nr1 w Murowanej Goślinie
64 Murowana Goślina Szkoła Podstawowa nr 1
65 Nądnia Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nądni
66 Nowe Budki Szkoła Podstawowa w Budkach Nowych
67 Odolanów Zespół Szkół w Odolanowie
68 Odolanów Szkoła Podstawowa im.gen.Kaziemierza Glabisza w Odolanowie
69 Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefana Rowińskiego
70 Ostrów Wielkopolski Szkoła Podstawowa nr 4
71 Ostrów Wielkopolski Publiczne Gimnazjum
72 Ostrów Wielkopolski Gimnazjum nr 4
73 Ostrzeszów Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły
74 Ostrzeszów Gimnazjum nr 1 w Ostrzeszowie
75 Parczew Szkoła Podstawowa w Parczewie
76 Pleszew Gimnazjum Specjalne
77 Pleszew Zespół Placówek Specjalnych w Pleszewie
78 Pogrzybów Gimnazjum w Raszkowie z siedzibą w Pogrzybowie
79 Powidz Zespół Szkolno - Przedszkolny
80 Poznań Gimnazjum nr 12
81 Poznań Zespół Szkół Nr 5
82 Poznań Szkoła Podstawowa nr 82
83 Poznań Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2
84 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów
85 Poznań Gimnazjum nr 35
86 Poznań Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów
87 Poznań Gimnazjum nr 53
88 Poznań Gimnazjum nr 60
89 Poznań Szkoła Podstawowa nr 42
90 Poznań Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów
91 Poznań Gimnazjum Nr 40
92 Poznań Gimnazjum nr 42
93 Poznań Gimnazjum nr 22
94 Poznań Szkoła Podstawowa nr 1
95 Poznań XV Liceum Ogólnokształcące
96 Poznań Szkoła Podstawowa nr 88
97 Poznań Gimnazjum nr 64
98 Poznań Szkoła Podstawowa nr 4
99 Poznań Szkoła Podstawowa nr 77
100 Poznań Gimnazjum nr 6
101 Poznań Zespół Szkół nr 8
102 Poznań Gimnazjum nr 44
103 Poznań Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14
104 Poznań Gimnazjum Akademickie Da Vinci przy WSNHiD
105 Poznań Gimnazjum nr 23
106 Poznań Szkoła Podstawowa Nr 71
107 Poznań Miasto Poznań Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 3
108 Poznań Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi
109 Poznań Szkoła Podstawowa nr 83
110 Poznań Szkoła Podstawowa Nr 90
111 Poznań Szkoła Podstawowa nr 50
112 Poznań Szkoła Podstawowa nr 55
113 Poznań Gimnazjum nr 56
114 Poznań Szkoła Podstawowa nr 15
115 Przygodzice Szkoła Podstawowa w Przygodzicach
116 Puszczykowo Gimnazjum nr 1 im. ALberta Einsteina
117 Rawicz Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Rawiczu
118 Rososzyca Szkoła Podstawowa w Rososzycy
119 Ruszków Pierwszy SZKOŁA PODSTAWOWA W RUSZKOWIE PIERWSZYM
120 Siedlec Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Siedlcu
121 Skoki Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skokach
122 Skórzewo Gimnazjum im.Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie
123 Sobótka Gimnazjum Publiczne im. Ludwika Szymoniaka w Sobótce
124 Środa Wielkopolska Gimnazjum Nr 1 w Środzie Wlkp.
125 Stawiszyn Gimnazjum w Stawiszynie
126 Stawiszyn Szkoła Podstawowa w Stawiszynie
127 Stęszew Szkoła Podstawowa
128 Strykowo Gimnazjum w Strykowie
129 Swarzędz Szkoła Podstawowa nr 5
130 Swarzędz Zespół Szkół Nr 1
131 Swarzędz Gimnazjum nr 2
132 Sypniewo Publiczne Gimnazjum
133 Szamotuły Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica
134 Słodków Zespół Szkolno - Przedszkolny w Słodkowie
135 Słodków GIMNAZJUM W SŁODKOWIE
136 Słupca Gimnazjum Specjalne w Słupcy
137 Słupca Gimnazjum im. M. Kopernika
138 Słupca Szkoła Podstawowa Nr3
139 Tarnowo Podgórne Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym
140 Trzęśniew Szkoła Podstawowa w Trzęśniewie
141 Turek Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku
142 Turek Gimnazjum Specjalne
143 Turek Szkoła Podstawowa
144 Turek Gimnazjm nr 1
145 Turek Gimnazjum nr 2im.Mikołaja Kopernika wTurku
146 Turek Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy
147 Wąsowo Gimnazjum Publiczne w Wąsowie
148 Wielowieś Szkoła Podstawowa w Wielowsi
149 Witaszyce Szkoła Podstawowa w Witaszycach
150 Wysocko Małe Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wysocku Małym
151 Zagórów Gimnazjum im.Królowej Jadwigi w Zagórowie
152 Zalasewo Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
153 Zalesie Szkoła Podstawowa w Zalesiu
154 Zduny Zespół Szkół w Zdunach Szkoła Podstawowa w Zdunach
155 Zdziechowa Gimnazjum w Zdziechowie
156 Zdziechowa Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Zdziechowie
157 Łuczywno Szkoła Podstawowa w Łuczywnie