Uczestnicy

mazowieckie

# miejscowość nazwa
1 Bielsk Gimnazjum im. Cypriana Kamila Norwida
2 Bogate Publiczne Gimnazjum w Bogatem
3 Brudzeń Duży Szkoła Podstawowa w Brudzeniu Dużym
4 Brwinów Gimnazjum Nr 1
5 Błędostowo Publiczna Szkoła Podstawowa
6 Chamsk Samorządowa Szkoła Podstawowa w Chamsku
7 Chodkowo-Działki Publiczne Gimnazjum w Bodzanowie
8 Chodów Szkoła Podstawowa w Strzale
9 Chorzele Publiczna Szkoła Podstawowa w Chorzelach
10 Chorzele Publiczne Gimnazjum w Chorzelach
11 Ciachcin Nowy Szkoła Podstawowa w Ciachcinie
12 Ciechanów GIMNAZJUM NR 2
13 Ciechanów Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4
14 Ciechanów III Liceum Ogólnokształcące
15 Ciechanów Gimnazjum nr 1 w Ciechanowie
16 Ciechanów Miejski Zespół Szkół nr 2
17 Czarnocin Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnocinie
18 Czernice Borowe Szkoła Podstawowa im. Janiny Sieklicjiej w Czernicach Borowych
19 Czerwińsk nad Wisłą ZESPÓŁ SZKÓŁ W CZERWIŃSKU NAD WISŁĄ
20 Czerwonka Włościańska Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
21 Dobrzyków Gimnazjum w Dobrzykowie
22 Drobin Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
23 Drobin Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
24 Drobin Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie
25 Dzierżenin Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżeninie
26 Długosiodło Gimnazjum Publiczne im. Armii Krajowej w Długosiodle
27 Długosiodło Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Długosiodle
28 Długosiodło Zasadnicza Szkoła Zawodowa
29 Gąbin Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gąbinie
30 Glinojeck Gimnazjum nr 1 w Glinojecku
31 Gostynin Gimnazjum Nr 1
32 Goworówek Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Goworowie
33 Gołymin-Ośrodek Szkoła Podstawowa im. P.J. Gołaszewskiego
34 Grębków Publiczne Gimnazjum
35 Grodzisk Mazowiecki Gimnazjum Nr 4
36 Grudusk Szkoła Podstawowa
37 Gumowo Szkoła Podstawowa w Gumowie
38 Gumowo Publiczne Gimnazjum w Gumowie
39 Gwizdały Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa
40 Gwizdały Publiczne Gimnazjum
41 Iłża Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłży
42 Jastrząb Publiczne Gimnazjum
43 Jastrząb Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki
44 Jedlnia Publiczna Szkola Podstawowa w Jedlni
45 Joniec Publiczne Gimnazjum w Jońcu
46 Józefów szkoła podstawowa
47 Kadzidło Publiczne Gimnazjum im. Gen. Aleksandra Krzyżanowskiego
48 Kosów Lacki Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Kosowie Lackim
49 Koziebrody Szkoła Podstawowa w Koziebrodach
50 Koziebrody Publiczne Gimnazjum w Koziebrodach
51 Krajkowo Szkoła Podstawowa im.Stanisława Chojnackiego w Krajkowie
52 Krasne Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krasnem
53 Książenice Szkoła Podstawowa w Książenicach
54 Legionowo Gimnazjum nr 2
55 Legionowo Szkoła Podstawowa nr 8 w Legionowie
56 Legionowo Gimnazjum nr 4 w Legionowie
57 Legionowo II Liceum Ogólnokształcące
58 Lelis Publiczne Gimnazjum w Lelisie
59 Leszczyn Szlachecki Szkoła Podstawowa im.Marii Konopnickiej w Leszczynie Szlacheckim
60 Maków Mazowiecki Publiczne Gimnazjum nr 2
61 Maszewo Duże Publiczne Gimnazjum w Maszewie Dużym
62 Miedzna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Miedznie
63 Mińsk Mazowiecki Szkoła Podstawowa Nr 4
64 Mszczonów Gimnazjum im. J. A. Maklakiewicza w Mszczonowie
65 Myszyniec Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu
66 Mława Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
67 Mława Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie
68 Mława Gimnazjum nr 2 w Mławie
69 Mława Zespół Placówek Oświatowych nr 3
70 Naruszewo Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Naruszewie
71 Naruszewo Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
72 Nasielsk Publiczne Gimnazjum Nr 1
73 Nieporęt Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie
74 Nosarzewo Borowe Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym
75 Nowa Góra Gimnazjum im. Zbigniewa Dłużniewskiego w Nowej Górze
76 Nowa Góra Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Dłużniewskiego
77 Nowe Grabie Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nowym Grabiu
78 Nowy Duninów Publiczne Gimnazjum im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie
79 Nowy Duninów Szkoła Podstawowa im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie
80 Nowy Dwór Mazowiecki Szkoła Podstawowa Nr 5
81 Obryte Publiczne Gimnazjum w Obrytem
82 Ostrów Mazowiecka Gimnazjum Publiczne nr 1
83 Ostrów Mazowiecka Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kosciuszki
84 Ostrołęka Gimnazjum Nr 5
85 Ostrołęka ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA NR 2 W OSTROŁĘCE
86 Ostrołęka ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 2 W OSTROŁĘCE
87 Ostrołęka TECHNIKUM NR 2 W OSTROŁĘCE
88 Ostrołęka Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 w Ostrołęce
89 Ostrołęka Technikum nr 4
90 Ostrołęka Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. A. Chętnika
91 Otwock Zespół Szkół Nr 1
92 Piastów Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie
93 Podkowa Leśna Publiczne Gimnazjum
94 Pruszków SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO WYCHOWAWCZY
95 Przyłęk Publiczne Gimnazjum w Przyłęku
96 Pułtusk Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Pułtusku
97 Płock Gimnazjum nr 4
98 Płock Szkoła Podstawowa nr 17
99 Płock Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 23
100 Płock Szkoła Podstawowa nr 1
101 Płock Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku
102 Płock Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8
103 Płock Gimnazjum Nr 14
104 Płock Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
105 Płock Gimnazjum nr 1
106 Płock Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1 dla Dzieci ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi
107 Płock Gimnazjum Nr 5 w Płocku
108 Płock SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12
109 Płock Gimnazjum Nr 6 im. prof. Wł. Szafera
110 Płock Szkoła Podstawowa nr 15 im. św. Franciszka z Asyżu w Płocku
111 Płock Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Mikołaja Kopernika w Płocku
112 Płock Gimnazjum nr 10
113 Płock Szkoła Podstawowa nr 13 w Płocku
114 Płoniawy-Bramura Gimnazjum
115 Płońsk Powiatowe Gimnazjum Publiczne
116 Płońsk Gimnazjum Specjalne
117 Płońsk Gimnazjum Nr 1
118 Płońsk Gimnazjum Publiczne Nr 2
119 Radom Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
120 Radziejowice Publiczne Gimnazjum im. E. hr. Krasińskiego
121 Regimin Szkoła Podstawowa im. Teofila Lenartowicza w Regiminie
122 Regimin Gminny Zespół Szkół Gimnazjum w Regiminie
123 Rogolin Publiczna Szkoła Podstawowa w Rogolinie
124 Rościszewo Zespół Szkół Samorządowych Gimnazjum w Rościszewie
125 Różan Publiczne Gimnazjum
126 Rybno Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Rybnie
127 Rzeczniów Publiczne Gimnazjum w Rzeczniowie
128 Rzekuń Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema
129 Siecień Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Siecieniu
130 Siedlce Katolickie Gimnazjum w Siedlcach
131 Siemiątkowo Publiczne Gimnazjum w Siemiątkowie
132 Sochocin Publiczne Gimnazjum im Orła Białego
133 Sochocin Szkoła Podstawowa im. mjr H. Sucharskiego
134 Stare Bosewo GIMNAZJUM
135 Stare Gralewo Publiczne Gimnazjum im. św. St. Kostki w Starym Gralewie
136 Stare Proboszczewice Publiczne Gimnazjum w Starych Proboszczewicach
137 Stare Proboszczewice Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach
138 Stromiec Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Bobrku
139 Sulejówek Szkoła Podstawowa nr 1
140 Sypniewo Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Sypniewie
141 Słupno ZESPÓŁ SZKÓŁ W SŁUPNIE
142 Troszyn Gimnazjum w Troszynie
143 Ulatowo-Adamy Szkoła Podstawowa w Ulatowie- Adamach
144 Urle Liceum Ogólnokształcące im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach
145 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 163 w Warszawie
146 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 215
147 Warszawa Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93
148 Warszawa Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
149 Warszawa IX Liceum Ogólnokształcące
150 Warszawa Gimnazjum Szkoła Liderów
151 Warszawa Zespół Szkół Specjalnych nr 105
152 Warszawa Gimnazjum nr 48
153 Warszawa Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343
154 Warszawa Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Argonaut
155 Warszawa Szkoła Podstawowa Nr97
156 Warszawa Gimnazjum Nr 3
157 Warszawa Szkoła Podstawowa Nr 312
158 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 9 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
159 Warszawa Gimnazjum Nr 87
160 Warszawa LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944
161 Warszawa Gimnazjum nr 104
162 Warszawa Gimnazjum Sportowe nr 57
163 Warszawa Szkoła Podstawowa Nr 23
164 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 109
165 Warszawa Technikum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
166 Warszawa Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339
167 Warszawa Gimnazjum nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi
168 Warszawa Szkoła Podstawowa Nr 86
169 Warszawa Szkola Przykladowa
170 Warszawa Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 282
171 Warszawa Gimnazjum nr. 101 w Warszawie
172 Warszawa Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości
173 Warszawa Gimnazjum Nr 23 im. Ireny Sendlerowej
174 Warszawa Gimnazjum Integracyjne Nr 29
175 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej
176 Warszawa Gimnazjum nr 81
177 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 271 im.11 Listopada
178 Warszawa Zespół Szkół Nr 10 im. Stanisława Staszica
179 Warszawa Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 87
180 Warszawa Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95
181 Warszawa Gimnazjum Sportowe Nr 21
182 Warszawa XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta
183 Warszawa Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 135
184 Warszawa Gimnazjum Nr 28
185 Warszawa Gimnazjum nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi
186 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 190
187 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 246
188 Warszawa Szkoła Policealna Nr 9
189 Warszawa Gimnazjum nr 72
190 Warszawa Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I.J.Paderewskiego
191 Warszawa Zespół Szkół Nr 116
192 Warszawa Szkoła Podstawowa Nr 340
193 Warszawa Zespół Szkół Nr 125 w Warszawie
194 Warszawa Gimnazjum nr 36
195 Warszawa GIMNAZJUM NR 112
196 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 50
197 Warszawa Gimnazjum Nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
198 Warszawa IX Liceum Ogólnokształcące im.K.Hoffmanowej w Zespole Szkół Nr 125 w Warszawie
199 Warszawa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 9
200 Warszawa Gimnazjum Nr 151
201 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 84
202 Warszawa Szkoła Podstawowa nr 300
203 Warszawa Gimnazjum Specjalne Nr 99
204 Warszawa Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi
205 Warszawa Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 25
206 Warszawa Szkoła Podstawowa Przymierza Rodzin nr 3 im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki
207 Winnica Publiczna Szkoła Podstawowa w Winnicy
208 Wola Rębkowska ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W WOLI RĘBKOWSKIEJ
209 Wola Wierzbowska Szkoła Podstawowa w Woli Wierzbowskiej
210 Wyszków Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
211 Ząbki Szkoła Podstawowa Nr 1
212 Ząbki Publiczne Gimnazjum nr 2
213 Ząbki Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II
214 Zaręby Kościelne Publiczne Gimnazjum
215 Zawidz Kościelny Gimnazjum Publiczne im. Władysława Stanisława Reymonta
216 Zawidz Kościelny Zespół Szkół Samorządowych
217 Zeńbok Szkoła Podstawowa w Zeńboku
218 Zielona Gimnazjum im. Jana Pawła II
219 Zielona Publiczna Szkoła Podstawowa w Zielonej
220 Zielonka Szkoła Podstawowa Nr 1
221 Zielonka Miejskie Gimnazjum
222 Łajski Gimnazjum
223 Łęg Probostwo Publiczne Gimnazjum w Łęgu Probostwie
224 Łęg Przedmiejski Publiczne Gimnazjum