Uczestnicy

warmińsko-mazurskie

# miejscowość nazwa
1 Banie Mazurskie Zespół Placówek Oświatowych
2 Biskupiec Szkoła Podstawowa Nr 3
3 Boreczno Zespół Szkół w Borecznie Gimnazjum
4 Braniewo Szkoła Podstawowa w Lipowinie Szkoła Filialna w Szylenach
5 Braniewo Gimnazjum2 w Braniewie
6 Chełchy GIMNAZJUM W CHEŁCHACH
7 Drygały Publiczne Gimnazjum w Drygałach
8 Dywity Szkoła Podstawowa im. Gazety Olsztyńskiej w Dywitach
9 Dywity Gimnazjum Publiczne w Dywitach
10 Elbląg Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1
11 Elbląg GIMNAZJUM NR 7
12 Elbląg Szkoła Muzyczna II stopnia
13 Elbląg Szkoła Podstawowa nr 9
14 Elbląg Szkoła Podstawowa nr 1
15 Elbląg Gimnazjum nr 3
16 Elbląg Szkoła Podstawowa nr 21
17 Elbląg Gimnazjum Nr 4
18 Elbląg Gimnazjum nr 1 w Elblągu
19 Elbląg Gimnazjum nr 2
20 Elbląg Publiczne Gimnazjum Zakonu Pijarów
21 Elbląg Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu
22 Elbląg Gimnazjum nr 5 w Elblągu
23 Elbląg Gimnazjum nr 6
24 Elbląg Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2
25 Elgnowo Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Elgnowie
26 Ełk Gimnazjum nr 2 w Ełku
27 Ełk Gimnazjum nr 4 w Ełku
28 Ełk Gimnazjum nr 1 w Ełku
29 Ełk Zespół Szkół Nr 3
30 Ełk Gimnazjum nr 3 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego
31 Ełk Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
32 Franciszkowo Samorządowe Gimnazjum we Franciszkowie
33 Franciszkowo Samorządowa Szkoła Podstawowa we Franciszkowie
34 Frombork Gimnazjum w Zespole Szkół we Fromborku
35 Giżycko Niepubliczne Gimnazjum Specjalne
36 Iława Gimnazjum Samorządowe nr 1 im.Mikołaja Kopernika
37 Iława Gimnazjum Samorządowe Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Iławie
38 Iława Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Iławie
39 Iława Gimnazjum Publiczne
40 Jamielnik Gimnazjum w Zespole Szkół im.Jana Pawła II w Jamielniku
41 Judziki Gimnazjum w Judzikach
42 Kalinowo Gimnazjum w Kalinowie
43 Kalnik NIepubliczna Szkoła Podstawowa w Kalniku
44 Kamionek Wielki Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kamionku Wielkim
45 Kamionek Wielki Gimnazjum Specjalne w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kamionku Wielkim
46 Klęczkowo Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Przyrody Polskiej w Klęczkowie
47 Kraszewo Publiczne Gimnazjum w Kraszewie
48 Księży Dwór Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Księżym Dworze
49 Lamkowo Niepubliczna Szkoła Podstawowa
50 Lubawa Gimnazjum
51 Milejewo Szkoła Podstawowa w Milejewie
52 Milejewo Gimnazjum
53 Miłakowo GIMNAZJUM
54 Mrągowo Zespół Szkół Nr 4 im. Generała Stefana
55 Mrągowo Mrągowskie Centrum Kształcenia
56 Młynary Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
57 Nowe Grodziczno Zespół Szkół w Nowym Grodzicznie
58 Olecko Zespół Szkół w Olecku
59 Olecko Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku
60 Olecko Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku
61 Olsztyn Społeczny Zespół Przedszkolno - Szkolny 101
62 Olsztyn Gimnazjum nr 11
63 Olsztyn Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie
64 Olsztyn Szkoła Podstawowa nr 6 w Olsztynie
65 Ostróda Gimnazjum nr 2
66 Ostróda Gimnazjum nr 1 im.Polskich Noblistów
67 Ostróda Szkoła Mistrzostwa Sportowego Gimnazjum w Ostródzie
68 Pasłęk Gimnazjum nr 1 w Pasłęku
69 Pasłęk Gimnazjum nr 2 w Pasłęku
70 Pasłęk Zespół Szkół Powszechnych w Pasłęku
71 Pasłęk Zespół Szkół w Pasłęku
72 Pisz Zespół Szkół Nr 1
73 Pisz Gimnazjum nr 1 w Piszu
74 Pisz Samorządowe Gimnazjum Publiczne
75 Pisz Prywatne Gimnazjum w Piszu
76 Pisz Gimnazjum Nr 2 w Piszu
77 Pogrodzie Szkoła Podstawowa
78 Prątnica Zespół Szkół - Gimnazjum w Prątnicy
79 Prostki Publiczne Gimnazjum w Prostkach
80 Purda Gimnazjum w Purdzie
81 Płoskinia Gimnazjum w Płoskini
82 Płoskinia Szkoła Podstawowa w Płoskini
83 Ruciane-Nida Publiczne Gimnazjum
84 Ruciane-Nida Zespół Szkół Samorządowych
85 Samborowo Gimnazjum w Samborowie
86 Sampława Zespół Szkół - Gimnazjum w Sampławie
87 Sępopol Gimnazjum w Sępopolu
88 Stankowo Gimnazjum w Stankowie
89 Stare Juchy Gimnazjum Publiczne w Starych Juchach
90 Stare Uściany Społeczno Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym iNiepełnosprawnym "Edukator" Publiczna Szkoł
91 Straduny Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach
92 Susz Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii Polskiej
93 Susz Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Suszu
94 Świętajno Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego w Świętajnie
95 Szkotowo Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie
96 Słobity Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
97 Słonecznik Szkoła Podstawowa w Słoneczniku
98 Tolkmicko Gimnazjum w Tolkmicku
99 Tolkmicko Szkoła Podstawowa w Tolkmicku
100 Węgorzewo Technikum w Węgorzewie
101 Węgorzewo Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Węgorzewie
102 Węzina Szkoła Podstawowa w Węzinie
103 Wilkasy Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach
104 Woszczele Gimnazjum w Woszczelach
105 Ząbrowo Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ząbrowie
106 Zajączkowo Szkoła Podstawowa w Zajączkowie
107 Łupki Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy